Podujatia Klubov

Až 4 hodinový maratón na dvoch dráhach dal zabrať súťažiacim aj usporiadateľom. Aj tohoročné stretnutie v obľúbenej súťaži počas zimnej sezóny prilákalo 36 dospelých a 11 deti do bowlingového klubu na Watsonovej ulici v Košiciach. Tí čo práve nehádzali sa mohli občerstviť výbornou kapustnicou, hranolkami pre mladých a pol litrom kofoly, čo nám zabezpečili spolu s množstvom cien, medailami, pohármi, diplomami aj množstvom sladkostí sponzori: ISC SERVICE Košice, GALAMIX - Anna Manáková a Bowling club. Vyhlasovania výsledkov sa ujal prezident klubu a tie boli nasledovné.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (sprava_ bowling_2023.pdf)sprava_ bowling_2023.pdf84 kB

Dňa 29. decembra 2022 uskutočnil náš klub Camping Caravaning Club ISC Service – Košice autobusový zájazd do termálnych kúpeľov Aquaticum termál fürdo v Maďarskom meste Debrecín.

Kúpalisko sa nachádza v mestskom parku Nagyerdi. Je to neobyčajná stavba z obrovskou kupolou v nej bujná tropická vegetácia 12 toboganov, zážitkový chodník aj lezecká stena nad vodou. Po značných zmenách prihlásených sa nás na parkovisku pred OC Casovia stretlo 48 z toho bola polovica detí. Dva a polhodinová cesta po diaľnici a o 11 hodine sa už všetko kúpalo v nádhernom stredisku pre mládež, alebo termálnych bazénov pre staršiu generáciu. Spoločná cesta autobusom prijateľné vstupné nám potvrdilo že je to dobrý termín stretnutia aj v mimo karavanistickej sezóne. Príjemne unavený sme sa o 20.hod. poďakovali šoférovi autobusu a ukončili naše aktivity v roku 2022

MANÁK Jaroslav st.

CCC Banská Bystrica ponúka v roku 2020 pre karavanistov niekoľko zahraničných zájazdov.

Pokiaľ máte záujem, v prílohe najdete bližšie informácie aj s kontaktnou osobou.       

Príchodom Nového roka 2020 sme dostali od Ing.Václava Hroneka z CC Rožnov prianie a ponuku o vzájomnom informovaní o karavanistických akciách. Ďakujeme a radi vyhovieme:

Dovolte abych i já Vám a celé Asociaci popřál do Nového roku hodně zdraví, pohody a úspěchů v rodinném i profesním životě (přání viz příloha).

Mám k Vám následující prosbu. Protože jsem také aktivní karavanista a současně pořadatel čtyř karavanistických srazů v roce, tak již dlouhá léta každoročně tvořím a publikuji kalendář karavanistických srazů a akcí. Karavanisté plánují své dovolené a výjezdy již v zimě. Mohu to potvrdit na srazu, který pořádám v červnu v Rakousku, kde jsem před dvěma dny zveřejnil pozvánku a dnes mám již obsazeno 28 míst z 50 celkových.

Autobusový výlet 2019 00001

CAMPING CARAVANING CLUB WAGON SLOVAKIA – ZDRAVOTNÍK KOŠICE

Výlet za termálom-vianočný autobus

Dňa 27.decembra 2019  sme uskutočnili autobusový zájazd do maďarských termálných kúpeľov Aquaticumtermál furdo Debrecen Maďarsko

Aquapark Aquaticum - mediteránne zážitkové kúpele sa nachádzajú v srdci debrecínskeho Veľkého lesa (Nagyerdő), v kopulovitej hale priemeru 66 m. Vďaka neobyčajnej stavbe s bujnou tropickou vegetáciou a zážitkovými prvkami  v tomto skutočnom vodnom raji nájdu celodenný relax a zábavu všetky vekové kategórie. bazén s umelým vlnobitím, baby-bazén, detský bazén, zážitkový bazén.

go camping qr

Ročenka 2023 pracovná verzia

rocenka 2023 prac

Go to top