Poslanie a orgány SACC

 

SACC je dobrovoľnou, nepolitickou, nezávislou organizáciou združujúcou priaznivcov kempingu a karavaningu, ktorá je členom medzinárodnej organizácie F.I.C.C. (FEDERATION INTERNATIONALE DE CAMPING ET CARAVANNING), pôsobiacou na celom území Slovenskej republiky.

SACC vytvára podmienky na plnenie úloh pri uspokojovaní záujmov širokého okruhu členov a priaznivcov v oblasti kempingu a karavaningu.

Prezídium SACC tvoria prezident ,viceprezident pre kemping, viceprezident pre karavaning.
Výkonný výbor je zložený z členov prezídia, manažérov a poradcov.

Kontrolnú činnosť vykonáva revízor SACC.

 

PREZÍDIUM SACC
prezident Ing. Jaroslav Mišura e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
viceprezident pre kemping    Ing. Ján Ducko e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
viceprezident pre karavaning      Emil Hajoš e-mail:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
REVÍZOR SACC
revízor    Jaroslav Manák e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.