skhrenfrdehuples

Podujatia Klubov

Vážení priatelia, karavanisti,

Srdečne Vás pozývam na 40. Zimné RCC do Slovenského Raja - Mlynky, Palcmanská Maša v dňoch 12. -15.03.2020
bližšie informácie v pozvánke / príloha
 Na stretnutie sa teší
Emil Hajoš.viceprezident a sekretár CCC ISC SERVICE - Košice
tel:      +421 903 016 000
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

                Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 
 
Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (07_40.ZRCC_ 2020_pozv_A4.pdf)07_40.ZRCC_ 2020_pozv_A4.pdf1131 kB

CCC Banská Bystrica ponúka v roku 2020 pre karavanistov niekoľko zahraničných zájazdov.

Pokiaľ máte záujem, v prílohe najdete bližšie informácie aj s kontaktnou osobou.       

Príchodom Nového roka 2020 sme dostali od Ing.Václava Hroneka z CC Rožnov prianie a ponuku o vzájomnom informovaní o karavanistických akciách. Ďakujeme a radi vyhovieme:

Dovolte abych i já Vám a celé Asociaci popřál do Nového roku hodně zdraví, pohody a úspěchů v rodinném i profesním životě (přání viz příloha).

Mám k Vám následující prosbu. Protože jsem také aktivní karavanista a současně pořadatel čtyř karavanistických srazů v roce, tak již dlouhá léta každoročně tvořím a publikuji kalendář karavanistických srazů a akcí. Karavanisté plánují své dovolené a výjezdy již v zimě. Mohu to potvrdit na srazu, který pořádám v červnu v Rakousku, kde jsem před dvěma dny zveřejnil pozvánku a dnes mám již obsazeno 28 míst z 50 celkových.

Autobusový výlet 2019 00001

CAMPING CARAVANING CLUB WAGON SLOVAKIA – ZDRAVOTNÍK KOŠICE

Výlet za termálom-vianočný autobus

Dňa 27.decembra 2019  sme uskutočnili autobusový zájazd do maďarských termálných kúpeľov Aquaticumtermál furdo Debrecen Maďarsko

Aquapark Aquaticum - mediteránne zážitkové kúpele sa nachádzajú v srdci debrecínskeho Veľkého lesa (Nagyerdő), v kopulovitej hale priemeru 66 m. Vďaka neobyčajnej stavbe s bujnou tropickou vegetáciou a zážitkovými prvkami  v tomto skutočnom vodnom raji nájdu celodenný relax a zábavu všetky vekové kategórie. bazén s umelým vlnobitím, baby-bazén, detský bazén, zážitkový bazén.

V dňoch 24.-26.5.2019 usporiadal CC Bánovce nad Bebravou tradičné májové stretnutie karavanistov vo Vincovom lese. Stretnutia sa zúčastnilo 82 posádok zo SR a ČR, z toho bolo 11 posádok neorganizovaných a jedna posádka z Nemecka.

Go to top