V dňoch 13. až 15. októbra 2017 sa v kempingu Lodenica Piešťany mala uskutočniť na pozvanie Caravan Clubu Piešťany na ukončenie sezóny tradičná zabíjačka. Z dôvodu technických problémov sa pár dní pred uskutočnením zrazu muselo nájsť náhradné riešenie. Našťastie organizátori našli pochopenie v blízkom kempingu a s majiteľom p. Pullmannom sa pustili do prípravy zrazu. Aj keď sa kempingy čo sa týka veľkosti nedajú porovnať, podarilo sa umiestniť rekordné množstvo 90 karavanov, postaviť veľkokapacitné stany, natiahnuť ďalšie elektrické prípojky, postarať sa o občerstvenie a množstvo iných veľkých maličkostí. Ale skúsení organizátori pod taktovkou Jarka Mišuru to zvládli veľmi dobre.

V piatok nám k večernému posedeniu a do tanca zahrala skupina Váh River Band a v sobotu sme si mohli pozrieť tradičnú zabíjačku, prípadne pochutiť na mäsových výrobkoch a k večeru aj na zabíjačkovej kapustnici. Záver dňa patril tombole, tí šťastnejší si odniesli ceny z bohatej tomboly a my ostatní sme si zaspomínali na začiatky karavaningu.

Ďakujeme organizátorom, že sa dobre popasovali s nečakanou zmenou a pripravili tradičné podujatie tak aby sme sa cítili dobre a spokojne.

Tak a  máme po letnej sezóne, no nie všetci si dajú zimnú pauzu, čoraz viac karavanistov sa teší na peknú bielu zimu a zimnú sezónu.

Na záver sme si všetci popriali zdravie a šťastné návraty

 

S pozdravom J. Ducko