Podujatia Caravaning

POZVÁNKA

na 54. Národný zraz karavanistov Slovenskej republiky a

55. Rally campingu a caravaningu

v dňoch 9.6. - 11.6.2023 v ATC Nová Duchonka

Prihláška - Registrácia na podujatie bude o týždeň zverejnená na stránke SACC

Program zrazu - v prílohe

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (nz plagát.pdf)Pozvánka a program zrazu11177 kB
0spoločná
0spoločná

Názov podujatia:  

8. roč.bowlingový turnaj ISC-KOŠICE a 16. roč. memoriál Jarky Manákovej

Termín konania 

11.3.2022

Miesto konania:

Bowling club-Košice Watsonova ul.

 

Aj druhá naša tohto ročná akcia prilákala až 60 našich člennou všetkých vekových kategórii. 4 hodinový maratón na dvoch dráhach dal zabrať súťažiacim aj usporiadateľom.

Tí čo práve nehádzali sa mohli občerstviť  výbornou kapustnicou, dvojitými hranolkami pre mladých a pol litrom kofoly, čo nám zabezpečili spolu s množstvom cien, medailami, pohármi, diplomami aj množstvom sladkostí sponzori: - ISC-Serwice Košice,  GALAMIX-Anna Manáková a Bowling club.

Vyhlasovania výsledkov sa ujal prezident klubu atie boli nasledovné.

Názov podujatia:   40. ročník zimné rallye Campingu a Caravaningu
Termín konania:   18. - 22. 2022
Miesto konania:   Palcmanská Maša ubytovňa NITA

Na našu pravidelnú akciu počas zimných  prázdnin našich školákov sme sa po 10 rokoch vrátili do prostredia v stredisku  Dedinky Mlynky do chaty NITA v Palcmanskej Maši obklopenej 25 cm vysokým bielučkým snehom.

Po spoločnej večere a otvorení zrazu Jarom a Vojtom, ktorí pripravovali túto akciu prebehlo oboznámenie sa s programom pre 28 účasníkov, čo prišli obdivovať krásy Slovenského raja. 14 našich mládežníkov sa podarilo na chvílu odpútať od mobilov a upútať ich  stolným tenisom,  stolným futbalom či neskôr biliardom, ktorý hravo zvládli po ukážkach od dospelých. Dospelí  potom počas animácie fotiek spomínali na predošlé zimné zrazy.

 Milí priatelia karavanisti

Tradičné medzinárodné podujatie pre vyznávačov kempingu, karavaningu a mototuristiky, sa uskutočnilo v dňoch 31.07. – 02.08.2020 v AUTOKEMPINGU VARÍN.

Napriek ťažkej dobe a určite zložitému rozhodovaniu účastníkov sa 51. Národného zrazu karavanistov Slovenskej republiky a 52. RCC zúčastnilo 105 posádok a celkom 210 účastníkov. Za organizátorov môžem povedať, že rozhodovanie z našej strany bolo rovnako ťažké.

      Stretli sme sa v kempingu, ktorý postupne vstáva z popola. Veď pár rokov nemal prevádzkovateľa. Terajší prevádzkovateľ sa dal na ťažkú prácu vdýchnuť život kempingu. Je zrejmé, že sa mu to darí, ale bude to ešte beh na dlhej trati.

Názov podujatia:

36. Zdravotnícke RCC

Termín konania:

25.06.-28.06. 2020

Miesto konania:

RO KURINEC-ZELENA VODA

To, že sa dajú perfektne stráviť pekné chvíle na Slovensku, potvrdil aj 36. zraz „Zdravotnícke RCC“, ktorý usporiadal Camping Caravaning Club ISC SERVICE - KOŠICE v rekreačnom stredisku KURINEC - ZELENA VODA pri meste RIMAVSKÁ SOBOTA. Letný rekreačný areál v južnej časti stredného Slovenska ponúka svojim návštevníkom kúpanie v bazénoch s pitnou i geotermálnou vodou alebo vo vodnej nádrži,  ktorá je súčastou strediska s požičovňou člnkov a vodných bicyklov i možnosťou rybolovu. Blízke okolie ponúka široký výber kultúrno – poznávacej činnosti.

Podkategórie

go camping qr

Ročenka 2023 pracovná verzia

rocenka 2023 prac

Go to top