>
skhrenfrdehuples
× Tipy na výjazdy.

Nálepka s logom spoločnej komunity karavaningu

Viac
23 máj 2012 22:54 #387 od Petto
Zdravím vás, v karavaningu som zatial nováčik, ale rozhodne ma tento štýl cestovania chytil za srdce:) Hľadal teda na internete podobne karavanovo pozitívnych ľudí a narazil som na tento portál, kde som sa hneď zaregistroval. Neskôr som sa zo zvedavosti zaregistroval aj na český portál caravan24.cz. Priznám sa, tam som vzhľadom na živšie prostredie strávil viacej času a dopracoval som sa u nich aj k nálepkam, ktoré si členovia danej komunity dávajú na svoje vozidlá, aby keď sa niekde stretnú vedeli, že patria do spoločnej partie. Chcel by som sa teda spýtať existuje nejaké logo tohoto portálu, najlepšie vo forme samolepky, ktoré by som si vedel tiež nalepiť na karavan? Rád by som reprezentoval aj našu partiu ľudí.
Viac
24 máj 2012 07:53 #388 od karol
Ahoj,
taketo logo uz davno je,vydis ho na hlavnej strane.Je to logo SACC,ale mal by si byt registrovany v nejakom miestnom klube,alebo aspon si kupit medzinarodnu kartu FICC.
Cau Karol
Viac
24 máj 2012 10:18 #389 od Petto
Zdravim Karol,
vďaka za rýchlu reakciu, to logo som si všimol, našiel som aj logá miestnych bratislavských klubov, kde som sa pokúšal nájsť nejaký spôsob zaregistrovania, čo sa mi moc nepodarilo:). Osobne si myslím, že by sme sa mali viac centralizovať na jednom základnom mieste, čo v podstate aj robíme na tomto portále. Tu by som aj videl svoju prioritnú slovenskú základňu bez ohľadu sekundárneho registrovania v lokálnych skupinách dotvárajúcich túto komunitu. Týmto sa samozrejme nebránim a dokonca by som aj rád patril medzi partiu podobného razenia z okolia môjho bydliska:). Chcel by som sa teda spýtať (nie som tu ešte dobre zorientovaný), či podmienkou plnohodnotného členstva je potrebná registrácia v lokálnom klube a aj podmienená zakúpením karty FICC.
Robí tu niekto klubové nálepky, prípadne tričká a pod. alebo si to riešite individuálne? ak by bola možnosť rád by som si zakúpil minimálne tú nálepku, ktorú by som si dal na karavan.
Ak sa mi to podarí rád by som sa s partiou stretol na najbližšej karavan akcii v kempe Kuchyňa, maj sa dobre a dik

Peter
Viac
25 máj 2012 05:42 #392 od ipy
Ahoj keď na niečo prídeš daj vediet...
Tieto naše stránky sú mŕtve oproti Českej C24 je to škoda no u nás je karavaning ešte v plienkach.Väčšinou si lúdia myslia že mat karavan je financie výhodné - lacné dovolenky no nie je to pravda je to koníček. Ja karavan používam ako prostriedok k slobodnému cestovaniu hlavne do zahraničia.Ja som jednej zásady pokiaľ mi dovolí zdravie a peňaženka tak to treba využit , bo čas nevrátiš.S tými nálepkami je dobrý nápad no ja som po tom nepátral ak na niečo zistíš napíš ..
S pozdravom Ivan..
Viac
25 máj 2012 08:23 #393 od Petto
Ahoj Ivan,
musím uznať, že to tu trochu spí:), pozeral som len tak aj návštevnosť stránok a je to diametrálny rozdiel. Keď som sem prišiel prvý krát, tak som sem hneď dával fotky s tým, ze fotoalbumov bude pribúdať, ale je tu len zopár skalných, ktorí sa týmto spôsobom delia o svoje zážitky. Nebolo by zlé, keby si rovnako ako na C24, každý dal do profilu fotku svojho karavanu. Páči sa mi u naších kolegov aj spôsob riešenia akcii, kde sa v takomto fóre na to prihlasujú a potom ľudia aj vidia aká je účasť, čo je motivujúce. Ivan, súhlasím s tebou, že karavaning je skôr životný štýl, kde človek dáva do súladu slobodu, vóľnosť pri cestovaní s vylepšovaním svojho karavanu, kde každý stroj je väčšinou individuálnym exemplárom a s celkom príjemným pocitom aj ušetrených peňazí na ubytovaní, ktoré sa vedia premietnuť do napr.pohonných hmôt a tým predĺžiť dovolenku.
Chcel by som sa spýtať aj administrátora, či náhodou propagácia našej komunity nie je už riešená prostredníctvom tých nálepiek, tričiek a pod., zatiaľ vďaka chlapi za reakcie:)
ahojte, Peter

P.S. neviem ako u vás, ale so mnou ten web normálne bojuje, keď si chcem pozerať príspevky vo fóre, prípadne na nejaký aj ragovať ani nehovorím, buď mi vyhadzuje, že nastala chyba, alebo nemám oprávnenie prístupu na tieto stránky, prípadne ma rovno aj odhlási a hneď je zo mňa len okoloidúci:))
Viac
25 máj 2012 09:36 #394 od Petto
to prihlasovanie na akciu beriem spat, u nas to vyzera lepsie:))
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: admin
Čas vytvorenia stránky: 0.437 sekúnd
Go to top