skhrenfrdehuples

Podujatia Klubov

Caravan Club Bratislava

pozýva priaznivcov karavaningu na

  1. Veľkonočný zraz

ktorý sa koná v dňoch 

  1. - 22. 4. 2019

v srdci žitného ostrova 
THERMALPARK Dunajská Streda.

 

Miesto:           THERMÁLPARK Dunajská streda               

                         www.thermalpark.sk

GPS :               N 47° 59´ 2´´ / E 17° 36´ 30´´

Termín:            19. - 22. 4. 2019

Na účastníkov čaká bez ohľadu na počasie kryté wellness centrum, saunový svet, morský kúpeľ, masážne centrum, interiérové a exteriérové bazény s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou. Okolie THERMALPARKu ponúka príjemné prostredie na pešiu vychádzku a priaznivcom cykloturistiky trasu k vodnému dielu Gabčíkovo.

 Bližšie informácie a povinnú prihlášku nájdete na: http://karavanklubbratislava.blogspot.com/2018/02/pozvanka-na-10-velkonocny-zraz.html

 

Projekt Karélia

Karélia je najvýchodnejším územím pri Európskej únii. Európa od východu sa začína Karéliou.

Je to skutočný a nefalšovaný pohodový raj. Hustota osídlenia je nižšia už len v Laponsku, mestá takmer neexistujú, dedinky sú rovnako malebné ako romantické. Drevené kostoly, obranné hrady, drevená karelská architektúra s farebným akcentom maľovaných okenných rámov, ruské a pravoslávne vplyvy, kulinárske špeciality… To je príroda par excellence! Stromy, skaly a jazerá v úžasnej a nezabudnuteľnej karelskej kompozícii.

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA 2019 OPAŤ S NOVINKOU tento krát pre karavanistov STELLPLATZ.

Pre priaznivcov zimných športov chystajú v Svrbiciach po úspešných dvoch ročníkoch, na ktorých sa zúčastnilo  viac ako dve stovky vyznávačov lyžiarskej turistiky už tretí ročník Svrbickej snežnej stopy. Podujatie sa uskutoční v sobotu 19. Januára 2019

Oznamujeme Vám, že z dôvodu nevyhovúcej snehovej pokrývky sme boli nútení presunúť akciu na 2.2.2019. Sledujte nás na našej facebookovej stránke.

Tešíme sa na účasť.

Ladislav Beleščák

Predseda org. Výboru SSS

Tel:0917/552 753

Už piaty ročník bowlingového turnaja sa konal v priestoroch Bowling clubu na Watsonovej ulici v Košiciach. Po privítaní viceprezidentom WGSKE oboznámil prítomných s podmienkami súťaženia Manák Jaro ml. hlavný  usporiadateľ.

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA OPAŤ NAPREDOVALA

 Vysoké teploty a mokrý sneh poznačili II. ročník Svrbickej snežnej stopy, na ktorej sa postupne dňa 27.1.2018 zišlo 74 spokojných účastníkov tohto podujatia lyžiarskej turistiky. Účastníci si pochvaľovali najmä okrem tradičnej 10km trasy aj zaradenie novej 2,5 km rovinatej trasy s prešľapanou dvojstopou, vybudovanie rekvizít na  štadióniku so štartom a cieľom pri vykrývači ORANGE i slávnostný štart a odznaky, ktoré si popri pamätným listom odniesli z podujatia na pamiatku a radosť im urobil aj maskot Lojzo, ktorý účastníkov vítal na dopingovej kontrole štamperlíkom.

Go to top