skhrenfrdehuples

38. ročník ZIMNÉ RALLYE CCC

O podujatí 38. ročník ZIMNÉ RALLYE CCC konaného v dňoch 23.2. - 28.2.2018v lyžiarskom stredisku KOKAVA LÍNIA chata HÁJ napísal Manák Jaroslav 1. viceprezident CCC WGSKE Zdravotník Košice Zimná akcia, ktorá je...

POZVÁNKA na 49. národný zraz karavanistov SR

POZVÁNKA na 49. národný zraz karavanistov SR Caravan Camping Club Trenčín Vás pozýva ma 49. Národný zraz karavanistov,  ktorý sa bude konať v dňoch  7.6. – 10.6.2018 v športovom areáli Trenčín Zamarovce.

Bowlingový turnaj v Košiciach

Bowlingový turnaj v Košiciach

Už piaty ročník bowlingového turnaja sa konal v priestoroch Bowling clubu na Watsonovej ulici v Košiciach. Po privítaní viceprezidentom WGSKE oboznámil prítomných s podmienkami súťaženia Manák Jaro ml. hlavný  usporiadateľ.

Pozvánka na 57. Europa Rally

Pozvánka na 57. Europa Rally

  Europa Rally Európska rally sa každoročne koná v inej krajine a poskytuje fantastickú príležitosť pre karavanistov z mnohých rôznych klubov v celej Európe, aby sa stretli, objavili a objavovali nové miesta a našli nových priateľov. 57. Europa Rally sa uskutoční v Talianskom...

Pozvánka Slovinsko 2018

Pozvánka Slovinsko 2018

V prílohe zasielame pozvánku pre tých, ktorí chcú poznať jednu z najkrajších častí Slovinska, ale hlavne pre karavanistov smerujúcich na EUROPA RALLY v Taliansku.    

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA

SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA OPAŤ NAPREDOVALA  Vysoké teploty a mokrý sneh poznačili II. ročník Svrbickej snežnej stopy, na ktorej sa postupne dňa 27.1.2018 zišlo 74 spokojných účastníkov tohto podujatia lyžiarskej turistiky. Účastníci si pochvaľovali najmä okrem tradičnej 10km trasy aj...

POZVÁNKA NA MÁJOVÉ STRETNUTIE

CC Bánovce nad Bebravou Vás pozýva na májové stretnutie karavanistov v dňoch 25.5 - 27.5.2018, ktoré sa bude konať v kempingu TK Vincov Les - Sládkovičovo. Pozvánku a ponuku jedál a nápojov nájdete v prílohe

POZVÁNKA NA ZIMNÉ RALLYE

Camping Caravaning Club Wagon Slovakia Zdravotník Košice Vás pozýva na Zimné stretnutie karavanistov v dňoch 24-27. 02.2018 - Kokava Línia, Chata Háj. Pozvánka - v prílohe

Projekt Karelia

Pre karavanistických nadčencov a cestovateľov sme dostali zaujímavú ponuku Projekt KARÉLIAOrganizátor: Liga Karavanerov Moskva - Rusko7.7. – 23.7. 2018 v dvoch náväzných trasáchHelsinki – Belomorsk, Belomorsk – PskovZáujemcom prikladáme informácie v prílohe:

UPOZORNENIE !

UPOZORNENIE ! Z dôvodu zvýšeného záujmu o CCI karty na rok 2018 pozastavujeme online objednávanie CCI kariet na rok 2018. Momentálne musíme uprednostniť hromadné objednávky pre našich registrovaných klubových členov. Za pochopenie ďakujeme.

 • 38. ročník ZIMNÉ RALLYE CCC

 • POZVÁNKA na 49. národný zraz karavanistov SR

 • Bowlingový turnaj v Košiciach

  Bowlingový turnaj v Košiciach

 • Pozvánka na 57. Europa Rally

  Pozvánka na 57. Europa Rally

 • Pozvánka Slovinsko 2018

  Pozvánka Slovinsko 2018

 • SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA

  SVRBICKÁ SNEŽNÁ STOPA

 • POZVÁNKA NA MÁJOVÉ STRETNUTIE

 • POZVÁNKA NA ZIMNÉ RALLYE

 • Projekt Karelia

 • UPOZORNENIE !

Nemeckí novinári spoznali slovenské kempingy

Kempovanie a karavaning sú  pre nemeckých turistov veľmi populárne a Slovensko im má čo ponúknuť. Presvedčili sa o tom aj 3 nemeckí novinári a ich rakúsky kolega z časopisov a webstránok, ktoré sa špecializujú na tento druh dovolenky.

Počas 5-dňovej infocesty (25. – 29. 9. 2014) po Slovensku sa zastavili v 7 kempingoch, vyskúšali si aktivity, ktoré sú počas sezóny ponúkajú návštevníkom návštevníkom, navštívili zaujímavé miesta v ich blízkosti a ochutnali i originálnu slovenskú gastronómiu. V Bratislave novinárov zaujali historické pamiatky v strede mesta a v neďalekom areáli Divoká voda v Čunove – nielen kemping, ale aj široké možnosti vodných športov. V Liptovskej Sielnici na nich veľmi pozitívne zapôsobil Resort Villa Betula, ktorý okrem kvalitného kempingu ponúka ubytovanie aj v penzióne, apartmánoch a mobilných domoch a to najmä pre rodiny s deťmi. Pre ne je pripravené množstvo zábavy v lete i v zime, ale aj zvieratká, poníky a jazdecké kone, golfová akadémia a gastronomické špeciality z regionálnych a domácich produktov. V Mara Campingu v Liptovskom Trnovci si vyskúšali niektoré z adrenalínových vodných športov, ktoré ponúka kemping priamo na brehu jazera prostredníctvom najväčšieho vodného športovo-zábavného centra na Slovensku Mara FUN. Po splave Dunajca na plti a prehliadke Červeného kláštora si pozreli Camping Dunajec priamo pri prístave pltí. V kempingu Goralský dvor v Haligovciach boli nadšení nielen jeho kvalitou, ale aj množstvom aktivít, ktoré tu pripravujú pre návštevníkov, pričom využívajú aj veľkú zbierku starej poľnohospodárskej techniky. Po návšteve Autocampu Levoča obdivovali aj mesto Levoča, kde si pozreli námestie a Starú radnicu, no nevynechali ani nádherný výhľad z hradnej veže na Spišskom hrade. V Liečebnom dome Diamant v Dudinciach ocenili príjemné prostredie s vybavením izieb na vysokej úrovni. Počas posledného dňa spoznali históriu vodných mlynov vo vodnom mlyne v Kolárove, ktorý sa stal najzaujímavejším turistickým miestom v regióne a okrem viacerých aktivít počas sezóny pre deti aj dospelých ponúka aj možnosť kempovania. Infocesta novinárov sa ukončila v kempingu pri termálnom kúpalisku Thermalpark Dunajská Streda, kde našli spokojných karavanistov využívajúcich možnosti prepojenia kempingu s bazénmi s teplou vodou, saunou a wellness centrom.

Zo svojich nových informácií pripravia novinári pred letnou sezónou články do svojich časopisov ako odporúčania na návštevu Slovenska – krajiny, ktorá má široké možnosti užívať si dovolenku aj s karavanom. Novinári skonštatovali, že na Slovensku vidia veľký potenciál pre návštevníkov-karavanistov.

Zdroj: SACR

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Go to top